^На початок
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloon13.01.2018 субота Братко Віслючок, або Шлях у Віфлеєм Початок об 11:00 та 13:00 _____ 14.01.2018 неділя Маскарад у Новорічному лісі Початок о 12:00 та 14:00

(412) 474-222
zhitomirteatrlyalok@ukr.net

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Віктор Олександрович Дацун

Головний художник


Диплом  І Міжнародного фестивалю авторських й аматорських театрів "Світ ляльок".

Закінчив у 2011 році Житомирський коледж культури та мистецтв імені Івана Огієнка за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво»;


у 2013 році - Харківську державну академію дизайну та мистецтв за спеціальністю «Мистецтвознавство» (теорія та історія мистецтв);


зараз навчаюся у магістратурі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Мистецтвознавець-експерт».

 

Кожній виставі віддаєш свої сили, почуття, думки, своє бачення й мислення. Але найвдалішою, на мою думку, була робота з Тетяною Поляковою над виставою "Лускунчик, або Повір у казку". Працював над нею з радістю і з великим задоволенням.

Працюю у театрі з 2012 року. Театр – це пристрасть. Свого роду залежність, особливий емоційний стан, світ чуттєвого і духовного осмислення життя, взаємин думок і пристрастей. Є люди, які потрапили у театр — і це стало їх станом душі.
У театрі я працюю недовго, але ця робота для мене, як художника, є можливістю застосувати свої вміння на практиці. Я живу театром. І практично «живу» у театрі, бо ж моя робота вимагає часу та повної віддачі. Емоції, переживання, враження від твору, збагачені режисерським задумом і підкріплені власними ідеями та естетичними переконаннями, що базуються на знаннях, відчутті і досвіді, – матеріалізувати це на сцені, гармонійно поєднавши.

Ще в школі в мене був зошит, куди я записував різні цікаві на мою думку цитати. І найулюбленішою життєвою мудрістю, якою я керуюся і до цього дня є слова: «Життя, як палітра художника, тільки пензлик у кожного свій: яким кольором розфарбуєш, так і будеш жити!»

Житомирський академічний обласний театр ляльок