^На початок
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloon13.01.2018 субота Братко Віслючок, або Шлях у Віфлеєм Початок об 11:00 та 13:00 _____ 14.01.2018 неділя Маскарад у Новорічному лісі Початок о 12:00 та 14:00

(412) 474-222
zhitomirteatrlyalok@ukr.net

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Як користуватися форумом.

Доброго дня, любі друзі!

Шановні відвідувачі офіційного сайту Житомирського акадкмічного обласного театру ляльок!

Для тих, у кого можуть виникнути питання щодо роботи нашого форуму, ми вирішили надати коротку інструкцію. Форум театру ляльок було створено для того, щоб ви мали можливість обговорювати питання стосовно вистав, роботи артистів; залишати свої відгуки та пропозиції, а також приймати участь у конкурсах.

Ви можете ознайомитися з категоріями форуму. Щоб залишити коментар чи створити нову тему, вам необхідно зареєструватися.

Для реєстрації натисніть на посилання у правому верхньому кутку форуму

 

Після ознайомлення з умовами використання форуму театру та погодження з ними, ви "перейдете" до форми реєстрації, де всі поля є обов'язковими для заповнення. Зверніть увагу! Пароль повинен містити маленькі та великі букви алфавіту, а також цифри. Після успішної реєстрації на адресу електронної скрині, яку ви вказали у формі реєстрації, прийде лист з підтвердженням. Перейдіть за посиланням, що вказане у листі, та активуйте звій запис у форумі.

Увійдіть на форум під своїм логіном, оберіть категорію, яка вас цікавить. Для створення нової теми у даній категорії натисніть Нова тема. Тут ви маєте можливість створити нову тему для обговорення, залишити опис та завантажити зображення.

Також ви можете переглянути теми, створені іншими користувачами, і залишити до них свій коментар.

У разі виникнення питань, зверніться до адміністратора сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Житомирський академічний обласний театр ляльок