^На початок
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloon13.01.2018 субота Братко Віслючок, або Шлях у Віфлеєм Початок об 11:00 та 13:00 _____ 14.01.2018 неділя Маскарад у Новорічному лісі Початок о 12:00 та 14:00

(412) 474-222
zhitomirteatrlyalok@ukr.net

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Принцеса на горишині

Справжня принцеса на сцені театру ляльок
Ви знаєте, як впізнати справжню принцесу? Існує стародавній спосіб – підкласти їй під перину горошину. Достовірність результату – 100%, хоча… Ні… Краще прислухайтеся до музики серця, яка починає звучати, коли поруч знаходиться саме Ваша принцеса… І жодна горошина або квасолина чи будь-яка інша городина не допоможуть. Успіхів Вам, адже життя варте щастя, посмішок і справжнього кохання!


Саме такою романтичною історією Н. Бурої та Е. Смирнової за мотивами відомої казки Г.-Х. Андерсена, сповненою добрих почуттів і краси, відкривається 79 сезон Житомирського академічного обласного театру ляльок. 

 Над спектаклем натхненно працювали Сергій Іванович Єфремов - головний режисер Київського муніципального академічного театру ляльок, почесний Президент Українського Центру Міжнародної Спілки діячів театру ляльок UNIMA-Україна, народний артист України, художник-постановник - Віра Задорожня, композитор – заслужений діяч мистецтв України Олександр Ходаківський, заслужена артистка України Тетяна Соловйова, Михайло Ткачук, Олег Рогов і Лада Шкарупа, саме для неї вистава стане дебютом і гарним досвідом співпраці з метрами лялькової справи. 
Витонченості та яскравості виставі надають її головні герої – ляльки-маріонетки, які потребують і спеціального облаштування сцени, й високого рівня майстерності акторів. 
Ми запрошуємо всіх житомирян і гостей міста на святкову прем’єру романтичної казки «Принцеса на горошині» 20 вересня об 11 і 13 год. у приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок.

Житомирський академічний обласний театр ляльок