^На початок
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloon16.12 «Матінка Хурделиця» (за мотивами казки Братів Грімм) 17.12 , 23.12 , 24.12, 30.12 ПРЕМ’ЄРА «Маскарад у Новорічному лісі» (святкова казка з ігровою програмою від Діда Мороза та Снігуроньки) Початок вистав: субота об 11.00 та 13.00; неділя о 12.00 та 14.00

(412) 474-222
zhitomirteatrlyalok@ukr.net

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

"Мій хазяїн Дон Жуан"

Ім’я Дона Жуана створено середньовічною легендою як образ лицаря-сластолюбця, порушника моральних та релігійних норм. Це ім’я було джерелом багатьох творів мистецтва. В п’єсі використовуються цитати з творів Жана Батиста Мольєра, Джона Ноеля, Гордона Байрона, Лесі Українки, Карела Чапека й уривки з музичних творів Петра Чайковського та Іоганна Себастьяна Баха.

Детальніше...

Гіньйоль у Парижі

Ви, мабуть, ще не знайомі з веселим, дотепним Гіньйолем? Він скромний ремісник, прагне жити чесною працею, але ле в ті далекі часи вижити реміснику в буржуазній Франції було нелегко. Не всі були задоволені його гострою мовою, дотепністю та винахідливістю.

Детальніше...

Сонечко всередині

Вражаюча історія, майже Шекспір, тільки для дітей, про світ почуттів, у якому головний герой шукає вихід власним емоціям і бажанням, знаходить досі незнану силу всередині себе.

      П’єро присвячує вірші коханій Коломбіні, вдчуває шалене серцебиття при зустріxі з нею, а на тілі з’являються синьці від лупцювань Арлекіна.

Детальніше...

Житомирський академічний обласний театр ляльок