Житомирський академічний обласний театр ляльок відкриває «Новорічну пошту»

Житомирський академічний обласний театр ляльок відкриває «Новорічну пошту»

Щороку в нашому Житомирському академічному обласному театрі ляльок відкривається «Новорічна пошта»! Ми запрошуємо всіх дітей разом з батьками написати лист казковим героям і відправити їх скориставшись послугами нашої «Новорічної пошти».

 

«Новорічна пошта» – саме сюди приходять Ваші численні листи, де казкові герої разом читають їх і сортують, щоб не забути виконати всі новорічні бажання. Тут можна простежити всю географію Ваших послань і переконатися, що всі вони доходять до адресата.

 

Новий рік – це казкова пора, коли, безсумнівно, трапляються чудеса! Кожна людина на планеті, будь то дитина, чи дорослий, чекає з нетерпінням це чарівне свято! Всі намагаються забути про негаразди року, що минає і занурюються в атмосферу свята, відчуття чогось нового, чудового. Напередодні Нового Року ми намагаємося підібрати найцікавіші подарунки для своїх коханих, рідних, друзів і близьких! Саме в цей момент у багатьох виникає питання: “Що б такого подарувати? …”

 

Іграшки, солодощі, сувеніри – це подарунки до яких так давно звикли наші дітлахи і вже навряд чи когось здивують… А ось відправити в переддень Нового Року лист справжнім казковим героям – це подія, яка надовго залишиться в пам’яті не тільки у дітей, а й у дорослих!

 

Настає самий чарівний час – Новий рік! У повітрі відчувається знайомий новорічний запах мандарин і ялинкової хвої, всі поспішають купити своїм близьким подарунки … кругом панує атмосфера чарівництва і свята. Будь-яке бажання, загадане в цей час року, має особливу силу: воно обов’язково збудеться.

 

Дитинство – період життя, що супроводжується непохитною вірою в існування чудес. Діти вірять, що в різних куточках планети живуть казкові герої: гноми, джини, дракони, принци та принцеси, чаклуни і добрі феї. Лист казковим героям – це можливість поділитися маленькими секретами і попросити новорічний подарунок. Відіслати послання та отримати у відповідь святкове привітання дійсно можна. За підтримки батьків впорається з цим завданням будь-який малюк. Поговоріть з дитиною і обговоріть написання послання. Діти повідають ідею листа, адже протягом року вони були слухняними і бажають отримати винагороду за хорошу поведінку у вигляді чудового подарунка. Малюк зможе помріяти, дати волю фантазії і самостійно визначитися з подарунком. Казковим героям не сподобається, якщо писати тільки прохання про подарунки. Краще почати послання з вітання. Обов’язково необхідно вказати своє ім’я, так як у чарівників багато діточок. Коротко можна описати досягнення за минулий рік: навчилися плавати, освоїли англійський алфавіт, допомагали татові в ловлі коропа, допомагали мамі по дому. Ввічливо попросіть подарувати бажаний подарунок. Вкажіть кілька подарунків, щоб казковий чарівник вибрав найкращий. В кінці листа подякуйте казкових героїв, привітайте їх з наступаючими святами і попрощайтеся до наступного року…

 

P.S.

Крім того, в нашому театрі відкривається сезон Новорічних свят за участю Діда Мороза та інших казкових персонажів. Незвичайна пригода повністю захопить вашу уяву та перенесе дітей з їх батьками в країну казок!

Один комментарий к “Житомирський академічний обласний театр ляльок відкриває «Новорічну пошту»
  1. Привет! Это комментарий.
    Чтобы начать модерировать, редактировать и удалять комментарии, перейдите на экран «Комментарии» в консоли.
    Аватары авторов комментариев загружаются с сервиса Gravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *